Wszystkie informacje od dziś tylko na Facebooku!

NewsyWitajcie!
Z dniem dzisiejszym podjęto decyzję w sprawie publikacji nowości/zmian. Dotychczas działo się to za pośrednictwem tej strony oraz naszego fanpage'a na Facebooku. Od dziś wszystkie newsy pojawiać się będą jedynie na Fanpage - ta strona zawiera jedynie zbiór informacji podstawowych, do których odnośniki znajdują się w górnej belce strony :) Mamy nadzieję, że ta zmiana będzie pozytywna zarówno dla Was, jak i dla nas i kontakt poprzez Facebooka będzie ułatwieniem (i będzie oczywiście szybki) :)


Link do fanpage -> Link

1z10 już w listopadzie!

NewsyWitajcie!
Już w listopadzie kolejna odsłona eventu 1z10 - przeprowadziliśmy w nim kilka zmian, zmodyfikowaliśmy nagrody i obdarzyliśmy go nowym Opiekunem - Egoistkiem! Zapraszamy 11/11/2017 o godzinie 18:00. Zapisy zostaną ogłoszone tydzień przed eventem i dowiecie się o nich z pewnością na facebooku/stronie i samym TS

Zmiana zasad Loterii TS!

NewsyZ dniem dzisiejszym zaktualizowaliśmy zasady Loterii TS Margonem! Opisane zmiany znajdziecie tutaj: Link

Termin następnego eventu znajdziecie na fanpage/stronie i forum za kilka dni :)

XIRTAM tuż tuż...

XIRTAM tuż tuż...Kolejna edycja eventu XIRTAM już niedługo! II edycja wydarzenia odbędzie się 29/10/2017 roku o godzinie 19:00! Zasady jak zawsze znajdziecie na naszym TS! Zapraszamy do zapisów!

Zmiany po zebraniu z CA!

Zmiany po zebraniu z CA!Witajcie!

Dziś miało miejsce zebranie z CA światów publicznych/prywatnych, na którym pojawiło się kilka chętnych do pomocy osób :) Dziękujemy za obecność, uwagi i propozycje.

Z dniem dzisiejszym wprowadziliśmy dla CA/CA Szeryfów możliwość poke'owania osób z rangą blokady poke - domyślnie do korzystania z tej opcji wobec członków Administracji. Ignorowanie blokady poke działa jedynie w randze kanałowej, jeśli CA/CA Szeryf przejdzie na inny kanał, gdzie nie ma tej rangi kanałowej - opcja ta nie zadziała.

Dodatkowo, dla CA/CA Szeryfów wprowadzona została testowo opcja skarg na użytkowników (zarejestrowana/zarejestrowany/niezarejestrowany). Opcja ta jest obecnie testowa, nie trzeba (ale można) jej używać do zgłaszania użytkowników łamiących zasady TS. Skarg nie można składać na Administrację TS/Margonem. Wyłączona została opcja sumowania skarg (automatycznego banowania) - opcja działa tylko informacyjnie. CA/CA Szeryfi mogą używac tej opcji, wklejając tam np. linki do screenów czy filmów dowodowych. Obecnie odczyt skarg posiadają jedynie Server Administratorzy oraz Moderator Leaderzy. Jeśli opcja się przyjmie, być może rozszerzymy ją w najbliższym czasie.

Dodatkowo, Opiekunowie światów otrzymają rangi serwerowe związane ze światem, którym się opiekują, aby można było ich łatwo odróżnić i rozpoznać, zgłaszać się do nich w sprawach związanych ze światem.

Pozostałe zagadnienia zostaną omówione z Administracją TS. Nie wykluczamy, że w najbliższym czasie dla CA/CA Szeryfów pojawi się więcej możliwości.

Dziękujemy za owocne spotkanie i konstruktywne uwagi! To dzięki nim dalej możemy rozwijać kwestie związane z CA :)

Być może takie zebrania będziemy organizować co miesiąc/dwa? Czemu nie!

Zmiana Taryfikatora TS Margonem!

Zmiana Taryfikatora TS Margonem!Witajcie,
z dniem dzisiejszym nastąpiła zmiana Taryfikatora serwera, która ma związek z aktualizacją Regulaminu (swoją drogą, przypominamy, że nowy Regulamin wchodzi w życie 7/10). Taryfikator wchodzi w życie z momentem ogłoszenia - szczegóły znajdziecie tutaj: Link
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami!

Kolejna edycja loterii jest już znana!

Kolejna edycja loterii jest już znana!Znamy już termin kolejnej odsłony Loterii TS Margonem! Zbieranie numerków rozpoczynamy od soboty - 7/10/2017. Będziecie je mogli wybierać przez cały tydzień! Zapraszamy: Link

Kolejna edycja IDOLA za nami!

Kolejna edycja IDOLA za nami!Witajcie!

Dziś miała miejsce kolejna edycja wydarzenia IDOL! Kolejny raz licznie przybyliście na IDOLA, średnia frekwencja to od 50-65 osób :) Wystąpiło klasycznie 15 uczestników, a na podium znaleźli się:

I miejsce: Inspiracja
II miejsce: Gakiezo
III miejsce: Razol
Nagroda publiczności: Dijon egzekwo Tereska

Była to ważna dla nas edycja m.in dlatego, że to pierwsza odsłona Idola, gdzie przyznawaliście (tak, Wy!) nagrodę Publiczności!

Dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia członkom Administracji TS: Kacpiemu, Mirowi, Grizliemu, Kałabandze, Kartoflowi oraz rozrywkowemu Jury: Barthezowi, Danamisowi, Espace'owi i Eukillowi! Wasza pomoc jest jak zawsze nieoceniona :)

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za liczne przybycie i udział. Kolejny raz muzyczne gatunki wymieszały się wyśmienicie pokazując, że z edycji na edycję stykamy się z wyższym poziomem wykonów uczestników. To cieszy :)

Kolejna edycja już za 3 miesiące. Przewidujemy kilka zmian w zasadach, ale o nich klasycznie dowiecie się przed kolejną edycją wydarzenia!

Jeszcze raz gratulujemy i pozdrawiamy!

Zebranie z CA światów publicznych/prywatnych już wkrótce!

Zebranie z CA światów publicznych/prywatnych już wkrótce!Już 13 października odbędzie się zebranie z CA kanałów światów publicznych/prywatnych! Szczegóły tutaj: http://forum.tsmargonem.pl/showthread.php?tid=146

Jaki to Artysta oraz paczka informacji o eventach we wrześniu!

Jaki to Artysta oraz paczka informacji o eventach we wrześniu!Zaktualizowaliśmy zasady eventu Jaki to Artysta?! Kolejna edycja odbędzie się już 16.09 o godzinie 20:00! Zapisać możecie się już teraz! Wystarczy pojawić się na Dyżurce Administracji, bądź napisać do Administratora wiadomość prywatną na czacie!

Dodatkowo, przypominamy, że w tym miesiącu odbędą się także inne eventy:

- losowanie Loterii TS Margonem - wybierać numery można od 9/09 - Link
- IDOL - 30/09 - 19:00 - Link
- FreshEvent - datę podamy zgodnie z zasadami wydarzenia, 3 dni przed jego planowaną realizacją

Prawdopodobnie w październiku uruchomimy kolejne eventy i coś, czego na TS Margonem jeszcze nie było. Co to będzie? Przekonacie się sami :)! Bądźcie czujni!

Kolejna edycja IDOLA na TS Margonem!

Kolejna edycja IDOLA na TS Margonem!Właśnie ogłoszona została kolejna odsłona jednego z głównych eventów na TS Margonem - IDOLA!

Kolejna edycja tego znanego wszystkim userom naszego TS eventu odbędzie się 30 września o 19:00.

Co nowego?

Nagroda publiczności! Nowa ikona, a do tego zwolnienie z aktualizacji daty na kanale prywatnym/klanowym aż na miesiąc!
Zmiana nagród dla zdobywcy I miejsca: kanał VIP został zastąpiony zwolnieniem z aktualizacji daty na kanale prywatnym/klanowym!

Wszystkie informacje i zasady znajdziecie tutaj: http://forum.tsmargonem.pl/showthread.php?tid=91 oraz na TS!

Zapisywać możecie się już dziś u każdego członka Administracji TS!
Wygenerowano w sekund: 0.04