Zmiana punktu 2 zasad loterii!

Zmiana punktu 2 zasad loterii!Z dniem dzisiejszym zmianie uległ punkt 2 w zasadach loterii TS Margonem. Wygląd nowego punktu:

2. Numer wybieramy poprzez napisanie go w poście w tym temacie według wzoru: NICK NA TS - WYBRANY NUMER. Na jedną edycję loterii obowiązuje maksymalnie jeden post w temacie. W przypadku pisania większej ilości postów zastrzega się prawo do dyskwalifikacji uczestnika w danej edycji bądź usunięcia postów użytkownika.

Kolejna odsłona jest już zaplanowana! Zapraszamy do tematu: Link

Zwiększamy liczbę dostępnych ikon dla userów!

Zwiększamy liczbę dostępnych ikon dla userów!Zwiększamy limit dostępnych ikon!

Od dziś, poza rangą płci możecie posiadać maksymalnie 6 ikon z działu PORTALE/GRY! Jest to zwiększenie liczby dostępnych ikon o 2 w związku z chęcią powiększenia ogólnej liczby ikon w tych działach na serwerze.

Dodatkowo, w związku z powiększeniem liczby, aktualizacji uległo miniFAQ, które znajdziecie zarówno na TS, jak i na Forum -> Link

Zapraszamy na ts.margonem.pl

Dodajemy nowe ikony!

Dodajemy nowe ikony!Witajcie,
cały czas poszerzamy liczbę ikon dostępnych do wybrania na serwerze. Dziś dołączyły nowe gry oraz portal. W najbliższym czasie zamierzamy jeszcze dodać coś nowego ;-) Śledźcie zmiany na bieżąco!

Co się pojawiło:

Użytkownik YouTube
Gracz Heroes of the Storm
Gracz Dota
Gracz Transformice
Gracz Diablo III
Gracz Gothic
Gracz Overwatch

Co się pojawi:

Użytkownik GG
Użytkownik Twitch
Gracz WoW
Gracz Assassins Creed
... i być może inne ;)

WOM - podsumowanie kolejnej odsłony!

WOM - podsumowanie kolejnej odsłony!02/09 miała miejsce kolejna edycja wydarzenia Wiedza o Margonem. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z dużym zainteresowaniem braliście udział w tym wydarzeniu. Cieszymy się, że licznie przybyliście na ten konkurs i że zdrowo rywalizowaliście ze sobą o upragnione nagrody. Gratulujemy tym, którzy znaleźli się na podium ;) Kolejna odsłona WOM już w listopadzie! :) Do tego czasu zapraszamy do udziału w pozostałych eventach na TS Margonem! Szczegóły znajdziecie tutaj oraz na naszym Facebooku!

Reset rang MC na TS Margonem!

Reset rang MC na TS Margonem!Witajcie,
z dniem dzisiejszym nastąpił reset rang MC na TS Margonem. Ma to związek z redukcją "etatów" MC w grze. MC, którzy posiadają rangę na koncie proszeni są o zgłoszenie się na Dyżurkę Administracji, tam, po potwierdzeniu tożsamości osoby, rangi zostaną zwrócone.

Zawieszenie MusicBota!

Zawieszenie MusicBota!W związku z problemami technicznymi po stronie hostera, MusicBot 24/7 chwilowo został wyłączony. Czekamy na informacje ze strony techników odpowiedzialnych za usługę. O przywróceniu działania bota muzycznego na TS Margonem zostanie poinformowani odrębnym wpisem. Pozdrawiamy.

Kolejna edycja WOM już niedługo!

Kolejna edycja WOM już niedługo!Już jest! Termin eventu Wiedza o Margonem został ogłoszony! :) Kolejna edycja wydarzenia, na nowych zasadach i z nowymi nagrodami już 2/09 o godzinie 19:00! Zapisywać możecie się u każdego członka Administracji wchodząc na Dyżurkę bądź wysyłając do Administratora prywatna wiadomość :) Zapraszamy do udziału!

Nowe opcje w panelu pomocy TS!

Nowe opcje w panelu pomocy TS!Witajcie,
z dniem dzisiejszym na panelu pomocy wprowadziliśmy możliwość dołączana screenów w formie załączników do wątku! Szczegóły znajdziecie tutaj: Link

Dodatkowo, zaktualizowana została baza wiedzy panelu pomocy. Mamy nadzieję, że to jeszcze bardziej ułatwi pisanie zgłoszeń. Administratorzy tez otrzymali kilka nowych możliwości, które mają usprawnić działanie na panelu pomocy.

Pozdrawiamy!

Zmiana uprawnień w rangach Założyciela klanu/Opiekuna kanału klanowego!

Zmiana uprawnień w rangach Założyciela klanu/Opiekuna kanału klanowego!Informujemy, że z dniem dzisiejszym rangom Założyciela klanu oraz Opiekuna kanału klanowego odebrane zostały możliwości modyfikacji nazwy kanału klanowego oraz jego podkanałów. Dlaczego? Nazwa kanału musi być zawsze taka sama jak nazwa klanu, w przeciwnym razie jest to niezgodne z zasadami TS. Wykluczy to przypadki niezgodności i nie będzie powodować konieczności wyjaśniania tego typu spraw. W przypadku zmiany nazwy klanu z zachowaniem go (klan nie został rozwiązany, jedynie nastąpi zmiana nazwy w grze) - zmianę należy zgłosić obowiązkowo na Dyżurce Administracji TS. Dodatkowo zmiana ta wyeliminuje przypadki obrażania innych użytkowników w nazwach podkanałów, co niestety miało również miejsce. W przypadku założenia podkanału do kanału klanowego Założyciel/Opiekun klanu mają prawo wybrać nazwę zgodną z zasadami TS. Nazwy podkanałów nie będą modyfikowane na życzenie graczy, wybiera się ją raz. Zmiana wchodzi testowo do końca września. Jeśli się spisze, zostanie na stałe.

Pozdrawiamy.

Odwolanie eventu 1z10 w miesiącu sierpniu!

Odwolanie eventu 1z10 w miesiącu sierpniu!Witajcie,
z przyczyn technicznych w tym miesiącu event 1z10 nie odbędzie się. Przepraszamy za utrudnienia.

Zmiana zasad banowania za omijanie blokad!

Zmiana zasad banowania za omijanie blokad!Witajcie,
z dniem dzisiejszym zmieniamy zasady nakładania blokad za omijanie banów. Informacje znajdziecie tutaj -> Link

Zmiany wchodzą w życie z momentem ogłoszenia.
Wygenerowano w sekund: 0.06