Poprawka punktu 7.2 Regulaminu serwera!

Poprawka punktu 7.2 Regulaminu serwera!Witajcie!
Dnia 22/08 zostanie poszerzona treść punktu 7.2 Regulaminu serwera. Link do opisu zmian:

Link
Zapraszamy do zapoznania się!

Wygasające zwolnienia z MargonemCamp 3!

Wygasające zwolnienia z MargonemCamp 3!Informujemy o części wygasających zwolnień z aktualizacji daty w związku z rangą uczestnika Margonem Camp 3! Ostatnie zwolnienia kończą się 07/09, dziś zostały zaktualizowane (zdjęte ) zwolnienia na kanałach:

- Jeden Cel (Ataentsic)
- p. 54
- Momentis Volubilis (Odysea)
- p. 60
- Rodzice (Lelwani)

Pozostałe zwolnienia:
- p. 84 - do 18/08/2017
- Valhalla (Gefion) - do 27/08/2017
- Adanedhel (Mordor) - do 07/09/2017

Rekrutacja do Administracji TS!

Rekrutacja do Administracji TS!Rekrutacja do Administracji TS Margonem? Czemu nie! Zapoznajcie się z jej zasadami!

Link

Ankieta!

Ankieta!Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie :) Prosimy podejść do niej poważnie :) Ankieta nie ma terminu zakończenia. Zostanie zamknięta wtedy, gdy uznamy to za słuszne :) Powodzenia.

Link

Loteria na Forum TS Margonem!

Loteria na Forum TS Margonem!Witajcie,
z dniem dzisiejszym na TS Margonem uruchamiamy nową wersję loterii! Wszystkie szczegóły i zasady znajdziecie na naszym Forum! Zapoznajcie się koniecznie!

Link

PS. Jeśli w tym miesiącu zainteresowanie loterią będzie duże (rezerwacja przynajmniej 3/4 dostępnych numerów), to za miesiąc powiększymy pulę nagród do 40 i dorzucimy Wam coś extra :-) Wszystko zależy od Was!

WAŻNA INFORMACJA!!!

WAŻNA INFORMACJA!!!Witajcie,
w związku z pojawiającymi się przypadkami podszywania się pod Głównego Administratora informujemy, że NIE MAMY ZAMIARU nigdy przenosić działalności naszego serwera pod inny adres i na inny serwer. Wszystkie takie wiadomości są oszustwem, dlatego jeśli ktoś otrzyma taką wiadomośc podpisaną nickiem kogokolwiek z Administracji TS/Gry - proszę niezwłocznie przyjsć z taką informacją na Dyżurkę Administracji.

Dodatkowo prosimy o zgłaszanie wszystkich przypadków, w których ktoś proponuje Wam rzeczy, które nie funkcjonują na naszym TS (np. strefy VIP, inne tego typu rzeczy) oraz wszystkich kwestii, które budzą Wasze wątpliwości w opisanej sprawie. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Nie będziemy tolerować takich praktyk, a osoby, które dopuszczają się takich naruszeń będa karane blokadą na stałe.

Wyjaśnienie sytuacji dot. Karaoke z nagrodami z dnia 29/07!

Wyjaśnienie sytuacji dot. Karaoke z nagrodami z dnia 29/07!W związku z informacjami docierającymi od użytkowników TS odnośnie ostatniego Karaoke z nagrodami z dnia 29/07 zostały podjęte pewne kroki mające na celu wyjaśnienie niezadowolenia użytkowników. Główny Administrator zapoznał się z informacjami udzielonymi przez użytkowników i Opiekunów i podjął następujące decyzje: [...]

Działy tematyczne i ich zasady!

Działy tematyczne i ich zasady!Witajcie,
z dniem dzisiejszym, w zasadach wszystkich działów tematycznych (Eventy, Radia, Karaoke, Światy Prywatne, YouTube) został dodany zapis obligujący do zakomunikowania zmian w zasadach minimum 3 dni przed ich wejściem w życie. Wszystkie Regulaminy działów znajdziecie tutaj: http://forum.tsmargonem.pl/forumdisplay.php?fid=17

Dodatkowo, informujemy o przedłużeniu istnienia działu YT do końca września 2017, jednocześnie zapraszając Twórców do współpracy ;)

Kosmetyczna zmiana w Taryfikatorze kar!

Kosmetyczna zmiana w Taryfikatorze kar!Witajcie,
z dniem dzisiejszym naniesiona została kosmetyczna poprawka do Taryfikatora kar serwera, której treśc obowiązuje od momentu ogłoszenia. Dodatkowo usunięto zapisy związane z nakładaniem kar w grze za omijanie blokad na TS Margonem. Link do opisu zmiany: Link

Pozdrawiamy.

Zmiana w zasadach TS Margonem!

Zmiana w zasadach TS Margonem!Drodzy użytkownicy,
informujemy, że z dniem dzisiejszym zostały ogłoszone zmiany w zasadach TS Margonem.

* zmiana w Taryfikatorze, obowiązująca od momentu ogłoszenia -> http://forum.tsmargonem.pl/showthread.php?tid=57&pid=846#pid846
* zmiana w Regulaminie serwera, obowiązująca od 02/08/2017 -> http://forum.tsmargonem.pl/showthread.php?tid=115&pid=847#pid847

Prosimy o zapoznanie się z treścią zmian!

Pozdrawiamy.

Zmiany po zebraniu Administracji z dnia 23/07!

Zmiany po zebraniu Administracji z dnia 23/07!W związku z dzisiejszym zebraniem Administracji informujemy, że CA kanałów ogólnych/publicznych nadal posiadać będą opcję kickowania z serwera, a randze Klanowicza odebrana została możliwość wchodzenia na kanały z ignorowaniem maksymalnych limitów osób (czerwone kanały) przez wzgląd na zgłoszenia od Założycieli klanów i Opiekunów kanałów klanowych.

Dodatkowo, szybkim głosowaniem użytkowników zmienione zostały ikony dla kanałów klanowych (Założyciel klanu, Opiekun kanału klanowego, Klanowicz).
Wygenerowano w sekund: 0.07