Zmiany na panelu pomocy TS Margonem!

Zmiany na panelu pomocy TS Margonem!Witajcie,
w dniu dzisiejszym wprowadziliśmy zmiany w panelu pomocy, które mają na celu usprawnić rozwiązywanie zgłoszeń przesyłanych przez Was.

Kartofel z rangą Server Administratora!

Kartofel z rangą Server Administratora!Witajcie,
z dniem dzisiejszym decyzją Głównego Administratora, Kartofel otrzymał rangę funkcyjną Server Administratora :) Nadal pozostaje Liderem Moderatorów, ale z racji technicznych możliwości, które posiada ranga SA, zdjęta została z jego osoby ranga ML. Merytorycznie nadal jest jednak osobą zajmującą sie pomocą bieżącą dla członków Administracji oraz szkoleniem nowych osób :) Gratulacje!
Nie jest wykluczone, że kiedyś pojawi się inny Lider Moderatorów, ale w chwili obecnej Kartofel pełni tę funkcję dalej, do odwołania.
Pozdrawiamy!

Aktualizacja w sprawie eventów na TS Margonem!

Aktualizacja w sprawie eventów na TS Margonem!Witajcie drodzy użytkownicy,
z dniem dzisiejszym zaimplementowaliśmy kolejny etap zmian w działaniu Eventów na naszym serwerze! [...]

Ikony zmodyfikowane na serwerze!

Ikony zmodyfikowane na serwerze!Witajcie,
cały czas nasz grafik pracuje nad nowymi ikonami na serwerze :) Poniżej lista tego, co zostało już zmienione :) W najbliższym czasie będzie też kilka nowych ikon, ale o tym będziemy zbiorczo informować raz na jakiś czas ;)

Podsumowanie 1 odsłony FreshEventu!

Podsumowanie 1 odsłony FreshEventu!Witajcie,
dziś odbyła się 1 odsłona eventu Fresh, który rozpoczął serie mini-eventów organizowanych co miesiąc. Dziekujemy za aktywny udział i gratulujemy Ventuusiowi, który zdobył największą ilość punktów ;) Was zapraszamy juz za miesiąc, do kolejnej odsłony eventu. Co się w niej znajdzie :)? Dowiecie się kilka dni przed planowaną datą wydarzenia ;)

Dziękujemy i do usłyszenia! :)

Zmiana Taryfikatora kar serwera!

Zmiana Taryfikatora kar serwera!Drodzy użytkownicy,
informujemy, że z dniem dzisiejszym zmianie uległ Taryfikator kar serwera TS Margonem. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zmiany, które znajdziecie tutaj -> Link

Tracer nowym grafikiem TS Margonem!

Tracer nowym grafikiem TS Margonem!Witajcie,
z dniem dzisiejszym do ekipy współpracującej z TS Margonem dołączył Tracer, który został Grafikiem serwera. Będzie on zajmował się tworzeniem grafik na zlecenie Głównego Administratora. W związku z tym, powstała specjalna ranga Grafika serwera (z możliwością wchodzenia na kanały bez haseł, ignorowania max limitów kanału oraz sortowaniem ponad zarejestrowanymi userami + zwolnieniem stałym z aktualizacji daty na 1 wybranym kanale prywatnym bądź klanowym).
Pierwszym zadaniem Tracera będzie stworzenie nowych rang dla Administracji TS. Są one już zaprojektowane, aktualnie trwa głosowanie na konkretny projekt. Ikona do rangi Uczestnika MargonemCamp 3 autorstwa Tracera jest już wprowadzona na TS. Następne rzeczy będą pojawiać się w miarę upływu czasu. W planach mamy zmianę większości ikonek grup, które możecie spotkać na serwerze. Będziemy pracować nad tym, aby nowe rangi posiadały już tylko autorskie ikony ;)
Marcinowi gratulujemy i życzymy powodzenia oraz wytrwałości we współpracy z nami! Dziękujemy!

FreshEvent na TS Margonem!

FreshEvent na TS Margonem!Witajcie drodzy użytkownicy!

Cały czas jesteśmy w trakcie przebudowy systemu eventów. Pierwszym elementem jest wprowadzenie stałych mini-eventów FreshEvent, które odbywać sie będą co miesiąc, a będzie w nich można zdobyć 1125 Smoczych Run oraz rangę pozwalającą na wchodzenie bez haseł na okres do kolejnej edycji (około miesiąc). Zasada jest prosta - ma być to prosty, łatwy i szybki mini-event, dlatego też nie przedłużając, zapraszamy na 1 odsłonę wydarzenia, która odbędzie się 15/07 (sobota) o godzinie 14:00. [...]

Zmiany w zasadach TS Margonem!

Zmiany w zasadach TS Margonem!Witajcie,
z dniem dzisiejszym nastąpiły zmiany w Regulaminie serwera. Obowiązuje on od dnia dzisiejszego, treść Regulaminu znajdziecie tutaj: http://forum.tsmargonem.pl/showthread.php?tid=115

Najważniejsze zmiany obejmują:
- dodanie rozdziału 8,
- zmianę w kwestii publikacji przyszłych zmian, od teraz każda zmiana musi być ogłoszona 7 dni przed planowanym wejściem w życie
- usunięcie dotychczasowego punktu 1.3
- zmiany merytoryczne (zamiana słów w kilku punktach bez wpływu na wydźwięk punktu)

Dodatkowo, w ciągu tego miesiąca zmieniony zostanie także Taryfikator kar serwera. Celem jest uproszczenie pewnych kwestii, dodanie nowych zapisów tak, aby nie trzeba było się sugerować Taryfikatorem gry w niektórych przypadkach. O zmianie Taryfikatora zostaniecie poinformowani odrębną wiadomością.

Zmiana w randze Stałego bywalca na TS Margonem!

Zmiana w randze Stałego bywalca na TS Margonem!Z dniem dzisiejszym uległy zmianie zasady dotyczące nadawania rangi Stałego bywalca. Od teraz, nawet jeśli na obecnym ID osoba nie posiada 400 połączeń i roku stażu, przesyłana ona jest do Administratora Głównego celem weryfikacji dodatkowej i takową range może otrzymać, jeśli poprzednie ID (przynajmniej jedno) spełnia wymóg.

Niespodzianka dla uczestników MargonemCamp III!

Niespodzianka dla uczestników MargonemCamp III!Witajcie!

Jeśli byłeś/byłaś na MargonemCamp III, to Administracja TS ma dla Ciebie niespodziankę! Wystarczy, że na maila ts3@margonem.pl wyślesz zdjęcie swojego identyfikatora, obok niego karteczkę z odręcznie napisanym nickiem z TS Margonem (wymóg konieczny), a otrzymasz pamiątkową rangę uczestnika MargonemCamp (bez dodatkowych możliwości technicznych) oraz zwolnienie z aktualizacji daty na swoim (koniecznie) kanale prywatnym bądź klanowym na 30 dni!

To forma podziękowania za Waszą obecność na tym evencie oraz propozycje, które składaliście Administratorom obecnym na MCIII.

Pozdrawiamy!
Wygenerowano w sekund: 0.62