Bonusy dla CA Światów Publicznych

Dział, w którym znajdziecie spis wszystkich zasad obowiązujących na serwerze TS Margonem.

Moderator: Główny Administrator serwera

Awatar użytkownika
Varathiel
Główny Administrator
Posty: 288
Rejestracja: 31 maja 2018, 14:52
Nick na TS Margonem: Varathiel
Płeć: Mężczyzna

Bonusy dla CA Światów Publicznych

Post autor: Varathiel »

a) od 1 do 5 pełnych miesięcy stażu - 1 tydzień zwolnienia z aktualizacji daty na kanale świata za każdy przepracowany miesiąc w funkcji CA (odbiór zwolnienia możliwy dopiero po skumulowaniu miesiąca zwolnienia z zastrzeżeniem, że podczas trwania zwolnienia nie nalicza się kolejne!),
b) od 6 rozpoczętego miesiąca stażu
- ranga CA Szeryf (powiększone uprawnienia względem rangi zwykłego CA) oraz 1 tydzień zwolnienia z aktualizacji daty na kanale świata za każdy przepracowany miesiąc w funkcji CA (odbiór zwolnienia możliwy dopiero po skumulowaniu miesiąca zwolnienia z zastrzeżeniem, że podczas trwania zwolnienia nie nalicza się kolejne!),
c) od 7 rozpoczętego miesiąca stażu+ - wszystkie przywileje z poprzedniego punktu + dodatkowo, przy bezbłędnym sprawowaniu funkcji CA, przez okres minimum 6 pełnych miesięcy, dany CA staje się kandydatem do Administracji TSa na funkcję Pomocnika. Jego kandydatura jest rozpatrywana przez Głównego Administratora, który ma możliwość konsultacji z pozostałymi członkami Administracji TS. Główny Administrator zastrzega sobie możliwość odrzucenia kandydatury bez podania przyczyny, jednakże zapytanie o powody odrzucenia i weryfikację można wysłać do Głównego Administratora poprzez panel pomocy TS.

Awatar użytkownika
Varathiel
Główny Administrator
Posty: 288
Rejestracja: 31 maja 2018, 14:52
Nick na TS Margonem: Varathiel
Płeć: Mężczyzna

Re: Bonusy dla CA Światów Publicznych

Post autor: Varathiel »

CA Szeryfi (od 6 rozpoczętego miesiąca stażu):
- 1 tydzień zwolnienia z aktualizacji daty na kanale świata za każdy przepracowany miesiąc w funkcji CA (odbiór zwolnienia możliwy dopiero po skumulowaniu miesiąca zwolnienia z zastrzeżeniem, że podczas trwania zwolnienia nie nalicza się kolejne!)
- nazwa grupy kanałowej wyświetla się przed nickiem
- możliwość zmiany własnego opisu na TS (opisy są weryfikowane, ustawianie opisów niezgodnych z zasadami TS kończy się banem i odebraniem rangi)
- możliwość ustawienia większego (rozmarowo) avataru (wartość x2 względem "zwykłych" userów)

Awatar użytkownika
Varathiel
Główny Administrator
Posty: 288
Rejestracja: 31 maja 2018, 14:52
Nick na TS Margonem: Varathiel
Płeć: Mężczyzna

Re: Bonusy dla CA Światów Publicznych

Post autor: Varathiel »

Nadawanie rangi MuteMic&Chat przez CA Szeryfów oraz osoby zarządzające kanałami prywatnymi/klanowymi:

1. Ranga MuteMic&Chat to ranga karna obowiązująca na kanałach światów publicznych. Dodatkowo nadawać mogą ją osoby zarządzające kanałami prywatnymi/klanowymi (w tym VIP/YOUTUBE).
2. Ranga MuteMic&Chat jest permanentna - nie znika po wyjściu z serwera.
3. Ranga jest nadawana tylko i wyłącznie przez Członków Administracji TS i Channel Adminów Szeryfów na kanałach światów publicznych/ogólnych. Na kanałach prywatnych/klanowych (w tym VIP/YOUTUBE) jest nadawana przez osoby zarządzające tymi kanałami.
4. Użytkownik na świecie publicznym (od CA Szeryfa) otrzymuje rangę MuteMic&Chat na danym kanale, po 3 wyrzuceniach z serwera w przeciągu godziny (3 możliwe kicki z serwera, 4 kick nie występuje - wtedy nakłada się rangę MuteMic&Chat). Na kanałach prywatnych (w tym VIP/YOUTUBE) osoba zarządzająca kanałem przydziela tę rangę według własnego uznania.
5. Channel Admin Szeryf kanału świata publicznego/ogólnego nie musi dokumentować łamania regulaminu przez użytkownika ani kicków z serwera.
6. Tylko Opiekun danego kanału świata publicznego, po uznaniu odwołania użytkownika, ma prawo do zdjęcia rangi na tym kanale świata publicznego/ogólnego. W przypadku kanałów prywatnych/klanowych (w tym VIP/YOUTUBE) Administracja nie wnika w nadawanie tych rang przez osoby zarządzające i nie nadaje/nie ściąga ich.
7. Ranga jest nadawana na dane ID, a nie na daną osobę (dotyczy kanałów światów publicznych). Wobec kanałów prywatnych/klanowych (w tym VIP/YOUTUBE) to osoba zarządzająca kanałem prywatnym/klanowym (w tym VIP/YOUTUBE) decyduje jak nakłada rangę.
8. SCA musi zgłosić nadanie rangi karnej MuteMic&Chat do Opiekuna danego kanału świata publicznego. Wobec osób zarządzających kanałami prywatnymi/klanowymi (w tym VIP/YOUTUBE) zasada ta nie ma zastosowania.
9. Użytkownik może odwołać się od nałożenia Rangi na kanale świata publicznego/ogólnego. W tym celu musi napisać na panel kontaktowy w zakładce ODWOŁANIA OD BLOKAD. W każdym przypadku taka sprawa dot. rangi MuteMic&Chat jest konsultowana z SCA.
10. Jeśli użytkownik dostarczy dowód swojej niewinności, ranga jest zdejmowana, a CA Szeryf, który nadał rangę otrzymuje upomnienie. Tak samo dzieje się w przypadku, gdy CA Szeryf nie wpisze powodu kicka.
11. Recydywa skutkuje nałożeniem Rangi bez możliwości odwołania.

Zablokowany